Přístrojová kosmetika

Radiofrekvenční a elektroporační kosmetický přístroj.

Elektroporace Je pozoruhodně účinná při přenosu živin a produktů péče o pleť do hlubších vrstev pokožky. Elektroporace je zkrášlující metoda, která přivádí kolagen a kyselinu hyaluronovou do hlubších vrstev pokožky a to bez použití jehly. Makromolekulární prvky, jako je kolagen a kyselina hyaluronová nepronikají snadno do hlubších vrstev pokožky, avšak prostřednictvím speciální techniky elektroporace je možné dosáhnout velmi dobré výsledky bezbolestně. 

Mezoporace je proces, který kombinuje prvky mezoterapie a elektroporace, která je v Evropě široce rozšířená a známá také jako mezoterapie bez jehly. Prostřednictvím tohoto procesu pronikají látky do pokožky velmi účinně. Průnik látek do pokožky prostřednictvím mezoporace je 10 krát účinnější než v případě konvenční iontoporace v hloubce 1 mm a 27 krát účinnější v hloubce 4 mm pokožky. Tento proces překvapivě rozjasňuje pokožku, sjednocuje její barvu a potlačuje příznaky stárnutí. 

EMS (Elektrická stimulace svalů) Slouží k aktivaci buněk a regeneraci kolagenu. Elektrický proud stimuluje jemně pleť a způsobuje následný svalový pohyb, který můžeme pociťovat jako jemné píchání a pnutí. Dále stimuluje hypodermu, což má za následek aktivaci buněk, stažení kolagenu, jeho následné vypnutí a vytvoření nové, pevné vazivové struktury. Tento proces způsobuje zpevnění a posílení pleti, zlepšení její elasticity, vyhlazení vrásek a zjemnění linie pleti. Dodává pleti hladkost, pružnost, lesk a sjednocuje její barvu. 

RF (Rádiofrekvenční terapie) RF je založena na proudění elektrické energie mezi dvěma elektrodami. Když elektrický proud proudí přes živou tkáň, vysoký tok energie vytvoří teplo, jako následek vysoké frekvence a odporu živé tkáně, takže při této metodě dochází k pocitu tepla na pokožce. Vzniklé teplo a proud stimuluje obnovu kolagenu v pokožce. LED (Světelná energie) Tato metoda pracuje účinně a poskytuje trvalé výsledky bez rizika poškození pleti. Pracuje na bázi použití LED světla, speciálně vyvinutého pro kosmetické účely. Prostřednictvím účinku modrého, červeného, růžového a žlutého světla se zbavíte problémů s pletí a získáte perfektní vzhled. Při aplikaci těchto světel doporučujeme použít přípravky pro péči o pleť. 

NURSE (Masáž s vibracemi) slouží k vyživení a posílení pleti. Vtiskuje výživné látky z krémů a gelů do hlubších vrstev pokožky rychle a efektivně. Vhodná zejména na obličej a okolí očí. 

B.F. lifting  výrazné omlazení a vypnutí pleti, podpora tvorby elastinu a kolagenu v podkoží. Odstraňuje drobné vrásky a váčky pod očima, odstraňuje tzv. dvojitou bradu, čistí aknózní pleť. BF lifting neboli bezoperační lifting pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se do malé baňky nasává kožní řasa obličeje, krku a dekoltu. Pokožka se zbavuje toxických látek, přebytečné vody a tím se zbavuje otoků. Ošetřené partie se okysličují a prokrvují. Po ošetření je pleť výrazně mladší, vypnutá a hydratovaná. Drobné vrásky se vyhlazují. Pravidelným ošetřením se předchází tvorbě nových vrásek, povadlé a unavené pleti. Zpevňuje se tzv. dvojitá brada a mizí váčky a kruhy pod očima, které mohou být způsobeny špatnou funkcí lymfatického systému. Příznivě působí na akné, protože dochází k čištění pleti od škodlivých látek zevnitř. Díky intenzivnímu prokrvení dochází k aktivaci kolagenu a elastinu v podkoží. Je mimořádně vhodný po plastických operacích a úrazech obličeje.

Ozónová terapie pomocí speciálních vysokofrekvenčních střídavých výbojů dochází ke kombinaci několika příznivých efektů na pokožku. Ozon a aktivní kyslík likvidují zánětlivé procesy v kůži.Likvidují také stafylokoky, jedním ze skutečných původců akné.Příznivé účinky ozonizace vedou k optimálnímu prokrvení kůže, zvýšení látkové výměny. V konečném efektu dochází k protizánětlivému působení, zvýšené odolnosti pórů pleti před usazováním nečistot. Malý statický náboj, odpuzuje nečistoty, čímž brání ucpávání pórů.Ozonizace je metoda, která mimo jiné pomáhá i proti padání vlasů či působí při léčbě lomivosti nehtů. Také u rozšířených žilek je ošetření velmi důležité. Působením prokrvení na okolní cévy se sníží nápor krve na rozšířené žilky . Ty se pak následně zužují a stávají se podstatně méně výrazné.