Péče proti vráskám

Každá žena chce být co nejdéle mladá. Čas nezastavíme, ale naštěstí existuje spousta možností, jak jej alespoň zpomalit. V moderní kosmetice se používají různé přístroje, které pomohou stárnutí pleti zabrzdit. Kdo nechce nebo nemůže využít těchto novinek, doporučuji klasické kosmetické ošetření kvalitní českou kosmetikou RYOR, nebo německou luxusní dermokosmetikou DR. Grandel. Výborné účinky má kosmetika s hadím jedem (syntetické  polypeptidy ze zmijího jedu 4 %) a česká kosmeceutika Essenté na bázi přírodního botoxu.

Balíček VRÁSKY I. RYOR                                              Balíček VRÁSKY II. Dr. Grandel

-Enzym. peeling /změkčovadlo                                  -Enzym. peeling /změkčovadlo

-Ultrazvukové čištění                                                   -Ultrazvukové čištění

-Sérum na vrásky                                                         -Sérum dle typu pleti

-Masáž obličeje a dekoltu                                           -Masáž obličeje a dekoltu

-Výplň vrásek                                                               - Masáž očního okolí kuličkou + oční krém

-Maska dle typu pleti obličej                                      -Alginátová maska

-Závěrečný krém                                                         -Kapsle s kyselinou hyaluronovou

                                                                                     -Závěrečný krém

..................................................................................................................................................................................

Balíček VRÁSKY III.                                                    Balíček VRÁSKY  IV.

-Enzymatický peeling                                               -Enzymatický peeling

-Sérum s hadím jedem                                             -Sérum Essenté

-Elektroporace, mezoporace, radiofrekvence        -Elektroporace, mezoporace, radiofrekvence

-LED terapie                                                              -LED terapie

-Sérum s hadím jedem                                             -Sérum Essenté

-Krém s hadím jedem                                               -Krém Essenté

..................................................................................................................................................................................

Elektroporace 

Je pozoruhodně účinná při přenosu živin a produktů péče o pleť do hlubších vrstev pokožky. Elektroporace je zkrášlující metoda, která přivádí kolagen a kyselinu hyaluronovou do hlubších vrstev pokožky a to bez použití jehly. Makromolekulární prvky, jako je kolagen a kyselina hyaluronová nepronikají snadno do hlubších vrstev pokožky, avšak prostřednictvím speciální techniky elektroporace je možné dosáhnout velmi dobré výsledky bezbolestně. 

Mezoporace 

je proces, který kombinuje prvky mezoterapie a elektroporace, která je v Evropě široce rozšířená a známá také jako mezoterapie bez jehly. Prostřednictvím tohoto procesu pronikají látky do pokožky velmi účinně. Průnik látek do pokožky prostřednictvím mezoporace je 10 krát účinnější než v případě konvenční iontoporace v hloubce 1 mm a 27 krát účinnější v hloubce 4 mm pokožky. Tento proces překvapivě rozjasňuje pokožku, sjednocuje její barvu a potlačuje příznaky stárnutí. 

EMS (Elektrická stimulace svalů)

 Slouží k aktivaci buněk a regeneraci kolagenu. Elektrický proud stimuluje jemně pleť a způsobuje následný svalový pohyb, který můžeme pociťovat jako jemné píchání a pnutí. Dále stimuluje hypodermu, což má za následek aktivaci buněk, stažení kolagenu, jeho následné vypnutí a vytvoření nové, pevné vazivové struktury. Tento proces způsobuje zpevnění a posílení pleti, zlepšení její elasticity, vyhlazení vrásek a zjemnění linie pleti. Dodává pleti hladkost, pružnost, lesk a sjednocuje její barvu. Efekt tepla Při používání EMS proudu vzniká na pokožce pocit tlaku a jemného tepla, stahy svalstva nejsou pozorovatelné na povrchu kůže, avšak zřetelně můžeme cítit teplo, jako následek reakce pokožky a svalů na stimulaci. Tímto způsobem se stimuluje obnova kolagenu v buňkách. RF (Rádiofrekvenční terapie) RF je založena na proudění elektrické energie mezi dvěma elektrodami. Když elektrický proud proudí přes živou tkáň, vysoký tok energie vytvoří teplo, jako následek vysoké frekvence a odporu živé tkáně, takže při této metodě dochází k pocitu tepla na pokožce. Vzniklé teplo a proud stimuluje obnovu kolagenu v pokožce.

RF (Rádiofrekvenční terapie) RF

 je založena na proudění elektrické energie mezi dvěma elektrodami. Když elektrický proud proudí přes živou tkáň, vysoký tok energie vytvoří teplo, jako následek vysoké frekvence a odporu živé tkáně, takže při této metodě dochází k pocitu tepla na pokožce. Vzniklé teplo a proud stimuluje obnovu kolagenu v pokožce. 

 LED (Světelná energie) 

Tato metoda pracuje účinně a poskytuje trvalé výsledky bez rizika poškození pleti. Pracuje na bázi použití LED světla, speciálně vyvinutého pro kosmetické účely. Prostřednictvím účinku modrého, červeného, růžového a žlutého světla se zbavíte problémů s pletí a získáte perfektní vzhled. Při aplikaci těchto světel doporučujeme použít přípravky pro péči o pleť. LED terapie na omlazení pleti: Červené světlo, s vlnovou délkou 630nm, bílí a vyrovnává barevné nesrovnalosti pokožky, vyhlazuje vrásky a urychluje regeneraci pleti, stahuje póry a podporuje tvorbu kolagenu. Zelené světlo, s vlnovou délkou 525nm, pokožku neutralizuje, zmírňuje napětí.

Pleťové sérum s hadím jedem 

je velmi účinný kosmetický přípravek z řady Snake Active Essence. Obsahuje speciální látku, která obsahuje polypeptid extrahovaný z hadího jedu, díky kterému má sérum skvělý liftingový účinek a dokonale vyhlazuje pleť od vrásek a drobných linek. Účinná látka z hadího jedu potlačuje svalové kontrakce, čímž redukuje vrásky, posiluje pleť a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.Bohatý výběr látek, které sérum obsahuje, hýčkají pleť a dodávají jí výživu, hydrataci a spolehlivou ochranu.

Účinné látky:

Syntetické polypeptidy ze zmijího jedu 4 % - redukují vrásky a viditelně omlazují pleť.Aloe vera - výtažky z listů této kaktusové rostliny mají uklidňující, ochranné a hydratační účinky, jsou bohatou směsí více než dvou set významných složek, mají pozitivní detoxikační efekt.Glycerin - podporuje přirozenou obranyschopnost pleti a zajišťuje její hydrataci.Avokádový olej - podporuje obnovu buněk a regeneraci pleti, uklidňuje svědivou kůži a působí protizánětlivě, udržuje pleť hebkou a vláčnou, chrání pleť před vnějšími škodlivými vlivy a má ochranný sluneční faktor.Kukuřičný olej - má regenerační a hojivé účinky, zjemňuje pleť, omezuje tvorbu prasklin, jizviček a jiných nerovností na pleti, skvěle ošetřuje a chrání i mastnější, zanícenou nebo aknózní pleť.Kolagen a elastin - regenerují pleť, dodávají jí pružnost a sílu, bojují proti předčasnému stárnutí pleti.Tokoferol - vitamin E - je silný přírodní antioxidant, chrání pleť před volnými radikály, působí proti předčasnému stárnutí pleti.Biotin - vitamin H - dodává pleti energii, sílu a pevnost.Retinol - vitamin A - je důležitý pro růst a obnovu kožních tkání, pomáhá udržovat vlhkost pleti, je velmi účinný proti jemným i hlubokým vráskám.Inositol - vitamin B 8 - podporuje činnost pleťových buněk.Šípkový olej - zpomaluje známky stárnutí, působí protizánětlivě a regeneruje pleť.Bisabolol - má zklidňující a protizánětlivé účinky.Sójový extrakt - má zvláčňující a regenerační účinky.

Základem filozofie Essenté je skutečnost, že kosmetické přípravky by neměly mít pouze pěsticí a dekorativní účinky, ale měly by aktivně napomáhat ke zlepšování zdravého stavu a vzhledu pokožky. Kosmetika Essenté tak zcela naplňuje mezinárodní kritéria, která ji opravňují k tomu, aby byla označována výrazem kosmeceutikum,tedy všeobecně uznávaným označením pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů.

AKTIVNÍ LÁTKY

SNAP-8 peptide (ACETYL OCTAPEPTIDE-3)

  • jedná se o prodlouženou formu hexapeptidu Argireline, který svého času způsobil bouři v kosmetickém průmyslu

  • 30x účinnější než Argireline peptide

  • redukuje intenzitu kontrakcí mimických svalů, a tím i tvorbu vrásek

  • snižuje hloubku mimických vrásek

  • tento efekt však nemění mimiku tváře!

  • je šetrnější, levnější a netoxickou alternativou k botulotoxinu − zaměřuje se na stejný mechanismus tvorby vrásek, ale řeší jej odlišným způsobem.                                                                             AHA a BHA kyseliny a další cenné látky.