Omlazující péče AHA peeling

Balíček AHA peeling

 

-Povrchové čištění
-Ultrazvukové čištění dle potřeby
-AHA peeling 20% - 40% - 60% dle potřeby
-AHA maska
-Speciální masáž bandáže
-Sérum s kyselinou hyaluronovou
-Krém podle typu pleti


 doba ošetření 45 - 60 min

Nejnovější generace AHA peelingu

Kůže, Váš největší orgán neplní jen mnoho elementárních úkolů, jako je ochrana před teplem, chladem a UV zářením, ale zprostředkovává také pocity nebo emoce díky zrudnutí či bledosti.
V nejspodnější vrstvě pokožky vznikají nepřetržitě nové buňky, které putují na povrch, kde nakonec skončí jako odumřelá zrohovatělá vrstva. Tento proces se nazývá keratinizace a trvá zhruba 28 dní.
AHA peeling podporuje proces obnovy a pomáhá k odstranění udumřelých buněk z povrchu kůže tak, aby pleť byla opět svěží a jasná. Na rozdíl od mechanických peelingových substancí, které odstraňují otěrem,uvolňují ovocné kyseliny buňky rozpouštěním jejich vazby na povrch kůže. Tento důkladný peelingový efekt stimuluje obnovu buněk a tak se struktura pokožky stává pomocí AHA vypnutější a jemnější.
V laboratořích DR: GRANDELA se podařilo konfigurovat AHA kyseliny tak, že viditelně redukují vrásky, aniž by byla pleť namáhána. Tím jsou vhodné i pro klientky s citlivou pokožkou. Vícestupňový peeling se skládá ze 3 AHA peelingů a pleťové AHA masky. Tím zaručuje viditelné výsledky, vyhlazuje, zjemňuje, vyrovnává a regeneruje pokožku. Působí zázračně při řešení problémů jako jsou pigmentové skvrny, jizvy, akné a vrásky.