Léčba akné

Při léčbě akné je vhodné využít balíčky v sekci čištění pleti a velice účinnou pomocí je pravidelné ošetřování laserem. Je nutné chodit na ošetření min. 2x týdně, lépe častěji. Ošetření je bezbolestné, účinky jsou vidět již po prvním ošetření. Doporučuji zakoupit si permanentku 10 ošetření + 1 zdarma. Ošetření trvá 15-20 min.

Další vhodnou léčbou je LED světelná terapie a ozónová terapie. Všechny možnosti se dají mezi sebou kombinovat, vše po osobní konzultaci a posouzení pleti.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ

Ultrazvukové čištění je v současné době nejpoužívanějším ošetřením v oblasti krásy. Ultrazvuková špachtle pracuje na principu vysokofrekvenčních vibrací a tím dosahuje velmi kvalitního čištění. Vyhlazuje vrásky, urychluje obnovu buněk a velice dobře zapracovává účinné látky do pleti. Opakovaným ošetřením docílíme zasádní zlepšení kvality pleti.

Galvanický proud zároveň přispívá ke zlepšení tonusu kůže a zbarvení. Čistí pokožku od mazu, uvolní ucpané póry, odstraňuje pupínky a starou odumřelou kůži.

Ošetření je bezbolestné a šetrné, proti dráždivému mechanickému čištění pleti. Pleť není podrážděná a s červenými flíčky.

LED SVĚTELNÁ TERAPIE

 Tato metoda pracuje účinně a poskytuje trvalé výsledky bez rizika poškození pleti. Pracuje na bázi použití LED světla, speciálně vyvinutého pro kosmetické účely. Prostřednictvím účinku modrého, červeného, růžového a žlutého světla se zbavíte problémů s pletí a získáte perfektní vzhled. Při aplikaci těchto světel doporučujeme použít přípravky pro péči o pleť. 

Modré světlo, vlnová délka 415nm, zabíjí bakterie a snižuje zánět. Stále častěji se v kombinaci s červeným světlem, využívá k léčbě akné a odstraňování jizviček způsobených tímto onemocněním pokožky. Světlo vstupující do těla jako proud fotonů (energie) je vstřebáváno fotoreceptory uvnitř buněk v pokožce. 

OZÓNOVÁ TERAPIE

OZONIZÉR

Ozonizace je moderní metoda, která slouží nejen k regeneračnímu, ale i k léčebnému působení na pleť. Pomoci speciálních vysokofrekvenčních střídavých výbojů dochází ke kombinaci několika příznivých efektů na pokožku. 

Ozon a aktivní kyslík likvidují zánětlivé procesy v kůži.
Likvidují také stafylokoky, jedním ze skutečných původců akné.
Příznivé účinky ozonizace vedou k optimálnímu prokrvení kůže, zvýšení látkové výměny a výraznému zlepšení při vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků.
V konečném efektu dochází k protizánětlivému působení, zvýšené odolnosti pórů pleti před usazováním nečistot, ale i k příznivé stimulaci elastických struktur kůže.
Výhodou ozonizace je její výrazný a brzy viditelný efekt.
Malý statický náboj, odpuzuje nečistoty, čímž brání ucpávání pórů.
Ozonizace je metoda, která mimo jiné pomáhá i proti padání vlasů či působí při léčbě lomivosti nehtů.
Při použití ozonizace působí ozon ve vnitřních strukturách kůže a ne pouze na povrchu. Díky ozonizéru se účinné a výživné látky dostanou hluboko do kůže, vyššího efektu, než při klasickém povrchovém používání většiny z nich.
Také u rozšířených žilek je ošetření velmi důležité. Působením prokrvení na okolní cévy se sníží nápor krve na rozšířené žilky . Ty se pak následně zužují a stávají se podstatně méně výrazné.

  • K intenzivnímu regeneračnímu čištění pleti.
  • K léčbě akné.
  • K prevenci znečišťování kožních pórů a prevenci tvorby komedonů.
  • Při sklonu k tvorbě rozšířených cévek, tzv. venektázií.
  • K regeneraci nehtového lůžka.
  • K celkové regeneraci pokožky a zvýšení její elasticity.
  • Ke zvýšení vstřebávání účinných látek z kosmetických přípravků.