Kryolipolýza


Kryolipolýza je velice často označována jako bezbolestná liposukce. V současné době je kryolipolýza jednou z nejefektivnějších neinvazivních metod na trhu na odstranění a redukci tukových buněk a formování postavy. Ve srovnání s klasickou liposukcí kryolipolýza nebolí a dané výsledky jsou s klasickou liposukcí srovnatelné.

  • Samotný zákrok trvá 45 minut.
  • Při formování postavy není potřeba držet žádné diety, ani vyvíjet pohybové aktivity.
  • Již po první proceduře zaručuje kryolipolýza snížení množství podkožního tuku minimálně o 25%. Efekt dále vzrůstá v průběhu dalších týdnů a měsíců.
  • Proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný - kryolipolýza je tudíž bezpečná a trvalá!

Metoda je založena na řízeném mrazení tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření a vyplavení ven z těla.

Kryolipolýza prováděná v hodnotách plusových je neúčinná, nebo má jen minimální efekt, a to pouze u klientů s velmi malou tukovou vrstvou. V mínusových teplotách ni­čí tukové buňky efektivně a trvale!

CryoSlim 60 - speciální regenerační hlavice

Přístroj CryoSlim 60 využívá speciálně zkonstruovanou unikátní hlavici, která před a v průběhu ošetření připravuje danou partii na zásah a ihned při aplikaci kryolipolýzy regeneruje ošetřenou oblast.

Jak nová hlavice pracuje?

Unikátní hlavice neobsahuje pouze mrazící destičky jako ostatní přístoje na kryolipolýzu, které doposud byly na trhu. V hlavici je navíc imlepmentováno červené záření pro vyhřívání před mražením a zelená světelná terapie, která podporuje regeneraci ošetřované oblasti. Ošetření je pak mnohem příjemnější, bezpečnější a efektivnější, nežli tomu bylo u starších typů přístrojů.

Nová hlavice je až o 30% efektivnější než běžné přístroje na kryolipolýzu.

  • Výsledky se dostavují po 6 týdnech, ale můžete očekávat úbytky až do 90 dnů po ošetření. Po dobu 90 dnů se také doporučuje navštěvovat 1× týdně lymfodrenáž. Není to samozřejmě povinnost, ale jenom doporučení pro lepší výsledky. Kryolipolýza je efektivní metoda neinvazivní bezbolestné liposukce metodou zmražení tukových buněk.

Kryolipolýza je vhodná zejména pro redukci tukových polštářů v oblasti kritických partií břicha, boků, hýždí a stehen.

Kontraindikace:

  • Těhotenství a kojení, epilepsie, nádorová onemocnění, srdeční a ledvinové choroby, diabetes, infekční onemocnění, pacienti s kardiostimulátorem.